درباره ما

امروزه استفاده از اینترنت و خرید آنلاین بیش از هر زمان دیگری فراگیر شده است. به طوری که تنها با داشتن یک دستگاه موبایل ، تبلت و یا کامپیوتر میتوان براحتی و با کمترین هزینه در سریعترین زمان ممکن کالای مورد نظر خود را انتخاب و با چند کلیک ساده مراحل انجام سفارش را تکمیل کرده و در زمان مقرر آن را تحویل گرفت.

در حال حاضر دولت ، سازندگان ، فروشندگان و حتی خریداران اقلام مختلف صنعتی ، تجاری ، الکترونیکی و مصرفی به این باور رسیده اند که بهترین بستر برای خرید و فروش انواع کالاها اینترنت و فضای مجازی می باشد.

اگر چه کشور ما ایران دیرتر از بعضی کشورهای صنعتی و در حال توسعه بسترهای لازم برای پیشرفت استفاده از اینترنت در همه ارکان دولتی و خصوصی را فراهم کرده. اما به طور مشخص پیشرفتهای چشمگیر و فوق العاده ای دراین زمینه حاصل شده است.

به طوری که مردم به مرور زمان و با بدست آوردن دانش و آگاهی لازم  به این باور رسیده اند که میتوانند در اینترنت و در امنیت و اطمینان کامل خرید خود را انجام داده و کالای سفارشی خود را تحویل بگیرند.

ذکر این نکته ضروری است که در حدود ۲ سال گذشته به خصوص با همه گیر شدن ویروس کویید ۱۹ موضوع خرید آنلاین پررنگ تر از همیشه در ایران مطرح بوده و تمایل مردم به خرید از طریق فروشگاههای اینترنتی بیشتر از همیشه نمود پیدا کرده.

در راستای همین موضوع گروه بازرگانی ستام تصمیم به فعالیت بیشتر در فروشگاه اینترنتی خود یعنی سایت www.setamco.ir  گرفت. و سعی مجموعه بر این شد تا کالاهای صنعتی قابل عرضه در ستام از این پس به طور مستقیم و بی واسطه با قیمتهای مناسب در زمانی سریعتر از قبل بدست مشتریان محترم برسد.

ستام در زمینه فروش انواع الکتروموتورهای ایرانی و خارجی از جمله شرکتهای مختلف چینی  تجربه ای بالا از شرایط بازار و کیفیت کالا و خدمات را دارد.

لذا این نوید را به مشتریان محترم خود میدهد که از این پس میتوانند با اطمینان کامل از شرایط خوب رقابتی ما کالای مورد نظر خود را انتخاب و نسبت به سفارش آن در بستر فروشگاه اینترنتی و یا با تماس و هماهنگی با کادر پشتیبانی ستام خرید خود را نهایی کرده و  محصول مورد نظر خود را دریافت نمایند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کاظم شهیدی

توسعه دهنده وب سایت

حمیدرضا بهمنیار

طراح سایت

کاظم شهیدی

توسعه دهنده وب سایت

حمیدرضا بهمنیار

طراح سایت
با ما در تماس باشید

راه های ارتباط با ما

با کارشناسان ستام در تماس باشید و با ارسال نظرات خود ما را در بهبود عملکردمان یاری نمایید.

مشهد

مشهد – بزرگراه چراغچی – جاده سیمان
کشمیری – شماره ۸.۱

تلفن تماس : ۰۹۱۵۸۱۹۰۵۸۴
ایمیل : [email protected]

تهران

تهران – پونک – بلوار عدل –
کوچه رجایی – پلاک ۲۰

تلفن تماس : ۴۴۸۹۴۳۰۳-۰۲۱
ایمیل : [email protected]